.

Велосипед Светлина Планината Флеш Држачот за Garmin Bryton GPS Компјутер Планината со Gopro Камера Адаптер

Велосипед Светлина Планината Флеш Држачот за Garmin Bryton GPS Компјутер Планината со Gopro Камера Адаптер

335.52
DEN 319.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Велосипед Светлина Планината Држачот за Garmin Bryton GPS Компјутер Mounnt со Gopro Камера Адаптер Опис на Производот : вклучувајќи : 1pcs светлина планината ,дојде со 1pcs М5 гром ; не вклучувајќи компјутерска монтажа .(Како на последната слика покажува) Материјал : plastice со гумени прстен, 3 лост ,одговара за differient форма и бренд Светлина. Тежина : 12g (со гром) Боја : црна
Светлината планината :

Главните карактеристики

Бренд Име:
SILVEROCK
Модел:
За comptuer планината со gopro планината