.

НЕМА ЛОГОТО TopGenuine фабрички оригинални делови целосна карбонски влакна планина bbicycle / патот велосипед седиште цевка / седиште пост / велосипед делови

НЕМА ЛОГОТО TopGenuine фабрички оригинални делови целосна карбонски влакна планина bbicycle / патот велосипед седиште цевка / седиште пост / велосипед делови

902.40
DEN 803.00 -11 %

Пристапност
Во достапна форма

торба торба торба
Топ целосна карбонски влакна планина / патот велосипед седиште цевка / седиште пост / велосипед делови
27.2/30.8/31.6
350-400
225 G

Главните карактеристики

Должина (mm):
250 - 400mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Дијаметар:
27.2 - 28.6 mm
Бренд Име:
FCFB
Име:
PuraRaza
is_customized:
Yes