.

Leadbike Велосипед USB вградената батерија Тркала Светлина 20LED Супер Светло Патот Велосипед Светлина Водоотпорен Велосипедизам Зборуваше Светилка Accessorie

Leadbike Велосипед USB вградената батерија Тркала Светлина 20LED Супер Светло Патот Велосипед Светлина Водоотпорен Велосипедизам Зборуваше Светилка Accessorie

624.00
DEN 443.00 -29 %

Пристапност
Во достапна форма


Име : USB зборуваше светлина Модел : USB-A01 Боја : Сина, Бела, Црвена, Розова, Зелена, Multicolor. Батерија : Вграден-на полнење на батеријата со Вжарено должина : 2m Секогаш light time : 20 часа Трепка време : 40 часа
Нашите кооперативни логистички компании вклучуваат : Ali Express Saver Превозот Ali Express Стандард Превозот Ali Express Премиум Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Кина Пост Обичен Мал Пакет е Пакет Сингапур Пост 4 PX Aramex Русија Експрес-SPSR ЕМС e-ЕМС DPEX DHL ПРОЗОРЦИ FEDEx IP / IE, Со цел да се направи на купувачот ја прими стоката безбедно и брзо,
Ние автоматски ќе изберете најсоодветниот логистика за нашите клиенти.
Ве молиме имајте предвид дека ако имате посебни барања за логистика, ве молиме да ни оставите порака, Купувачот Совети :
1. По плаќањето, ние обично брод во рок од 1-3 дена
2. Купувачите не остави порака, укажува на логистика барања. Логистика ќе бидат избрани од страна на продавачот
3. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Царина : Ние ќе се потрудиме да ви помогне да се избегне или намали царинските такси од страна на прогласување на објектите како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата.

Главните карактеристики

Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
LEADBIKE
Монтажа Сместување:
Тркала Краци