.

Автомобил Стил Automoble вентилот на Гумата Капи Тркало Покрива DS Логото За Citroen C2 C3 C4 C5 c6 c4L C8 DS3 Скокач Berlingo DS5 DS6 DS4 DS7

Автомобил Стил Automoble вентилот на Гумата Капи Тркало Покрива DS Логото За Citroen C2 C3 C4 C5 c6 c4L C8 DS3 Скокач Berlingo DS5 DS6 DS4 DS7

239.04
DEN 180.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма

Автомобил Стил Automoble вентилот на Гумата Капи Тркало Покрива DS Логото За Citroen C2 C3 C4 C5 c6 c4 L C8 DS3 Скокач Berlingo DS5 DS6 DS4 DS7
Автомобил вентилот на Гумата Капи •Вклучувајќи 4pcs вентил капи и еден Кожа Тока копче синџир •Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, од легиран
•100% сосема нов
•Гума печат прстен внатре за да се намали воздушниот течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил
•Најдобра декорација и заштита на вашиот автомобил
1 Сет Вклучуваат : 4*Автомобил Логото вентилот на Гумата Капи + Кожа Тока копче синџир
Вентил капа должина : 12mm
Дијаметар : 8mm
Тежина : 0.06 kg
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Бренд Име:
QYJSD
Број На Модел На:
За Било Кој Автомобил Стил
Материјал:
Нерѓосувачки Челик