.

Електромагнетниот Гориво Пумпа C6008158790 6008158790 за Б3.3, QSB3.3 CM2150 Мотор

Електромагнетниот Гориво Пумпа C6008158790 6008158790 за Б3.3, QSB3.3 CM2150 Мотор

DEN 4320.00

Пристапност
Во достапна форма


Електромагнетниот Гориво Пумпа C6008158790 6008158790 за Б3.3, QSB3.3 CM2150 Мотор
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Дел Броеви : C6008158790 12 Volt за Apllication :
За Б3.3, QSB3.3 CM2250 ЕЗ, QSB3.3 CM2150 Мотор
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.

Главните карактеристики

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
600-815-8790 1751-12E3U1B1S5A
Бренд Име:
Holdwell
Материјал:
види опис
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
стоп електромагнетниот
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
6008158790
Производителот Дел Број:
6008158790