.

30pcs/многу 9cm DIY рачно изработени Сатен Слоевит Свадба Прилагодите Вештачки Цвет Коса Додатоци За Булчински Букети Декорација

30pcs/многу 9cm DIY рачно изработени Сатен Слоевит Свадба Прилагодите Вештачки Цвет Коса Додатоци За Булчински Букети Декорација

960.00
DEN 845.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма

- ~~ Треба да знаете овие важни работи :
* Вкупно 10 бои, како на слики го покажува
* 9cm дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип. Цвет само.
* Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.
* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.
* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF/EMS/FEDEX/DHL. Но, некои земји.
-
~~ Слики детали :
-
~~ Ракување со времето :
* 1-3 дена,
* Не вклучувајќи ги празниците и викендите.
-
~~ Превозот методи (Како и обично) :
* e Packet во САД
* Кина Пост Воздух Mail да Everythere Друго,
* Но, некои земји треба да плаќаат за превозот надомест.
* Време на испорака : 15-40 дена
-
~~ Над 200$ во нашата продавница :
* Free SF/EMS/DHL/ФЕДЕКС,
* Како и обично, ние изберете SF,
* Но, некои земји треба да плаќаат за превозот надомест.
* Време на испорака : 3-15 дена
-
~~ Каде сме ние?
* Ние брод од пријателски, убава Yiwu,Кина!
-
~~ Нешто друго?
* Сите слики се зеде од страна на нашите раце.
* Сите цветови се изработени од страна на нашата компанија.
* Ние може да обезбеди слики без жиг.
* Ако ви треба вашата нарачка испраќаат од порано, ве молиме контактирајте ме ПРЕД да касата за да видиме дали ова е можно.
* Ние го прифаќаме Pay Pal.

Главните карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Бренд Име:
MASOKAN
Број На Модел На:
DM456
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња
Поврзани функција 1:
вештачки цвеќиња материјали
Поврзани функција 2:
декоративни вештачко цвеќе
Поврзани функција 3:
ткаенина цвеќиња за headbands
Поврзани функција 4:
рачно изработени коса цвет фустани за
Поврзани функција 5:
свадба цвеќиња за деца коса
Поврзани функција 6:
вештачки цвеќиња за декорација
Поврзани функција 7:
моден свила цвеќиња за девојки коса
Поврзани функција 8:
лажни цвеќиња за облека додатоци
Поврзани функција 9:
chiffon цвеќиња за бебе коса додатоци
Поврзани функција 10:
декоративни цвеќиња за свадба декорација