.

7 Глави Лажни Вештачки Chrysanthemum Gerbera Свила Флорални Цвеќиња Сончоглед флорес за Свадба Дома Декорација DIY евтини цвет

7 Глави Лажни Вештачки Chrysanthemum Gerbera Свила Флорални Цвеќиња Сончоглед флорес за Свадба Дома Декорација DIY евтини цвет

191.52
DEN 163.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма

7 Глави Лажни Вештачки Chrysanthemum Gerbera Свила Флорални Цвеќиња Сончоглед флорес за Свадба Дома Декорација DIY евтини цвет
Материјали : Свила цвеќиња & Гума, Пластични Цвет Матични Големина : Целата должина : 24cm Пакет вклучуваат : 1pcs цвет (7 отвори пупки, Не Вазна )

Главните карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Цвет Стил:
Цвет Букет
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Бренд Име:
Artknock
Материјал:
Пластични
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
ZP2310a
Тип:
chrysanthemum