.

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Land Rover Discovery Спорт (2015-) 305mm,Шофершајбната Авто Додатоци

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Land Rover Discovery Спорт (2015-) 305mm,Шофершајбната Авто Додатоци

331.20
DEN 285.00 -14 %

Пристапност
Во достапна форма


Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.
Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.
Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи :
Ви благодарам многу
ВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.

Главните карактеристики

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
Land Rover Модел:
Discovery
Откритие На Годината:
До 2015
Бренд Име:
BROSHOO
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
HD чисти
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
ABS+Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
BR-LHH-05
Land Rover Модел:
За Откривање Спорт