.

Автомобилот задни wiper ножот за Audi Q3 ( од 2009 година наваму) 16 Заден Ветробран Wiper

Автомобилот задни wiper ножот за Audi Q3 ( од 2009 година наваму) 16 Заден Ветробран Wiper

479.04
DEN 407.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис на производот : За Audi Q3 ( од 2009 година наваму )
ГОЛЕМИНА : 16 "(400mm) за Заден прозорец
Ве молиме Потврди големина и Дизајн пред пратката.Ви благодариме!
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
Меѓународни weper големина на :
Детали за производот :

Главните карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
Q3
Кв3-Година:
2011
Бренд Име:
asywf
Име На Модел:
H-3
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
Природна гума + метал stent
Специјални Функции:
Чисти прозорецот од стакло
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Црна
Големина:
16 (400mm)