.

Автомобилот задни wiper ножеви За KIA Carens (2007-2012) 14 Мека Гума Шофершајбната Wiper Сечилото

Автомобилот задни wiper ножеви За KIA Carens (2007-2012) 14 Мека Гума Шофершајбната Wiper Сечилото

459.84
DEN 391.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис На Производот :
ЗА KIA Carens (2007-2012)
ГОЛЕМИНА : 14 "(350mm) за Заден прозорец
Забележи : Ако вашиот wiper големина е diffrent со нашите споменати; ве Молиме забелешка со цел.
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
Меѓународни weper големина на :
Детали за производот :

Главните карактеристики

Објектот Должина:
single rear wiper
Kia Модел:
Carens
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
asywf
Име На Модел:
H-2
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
1.5cm
Kia Carens-Година:
2007 година
Материјал Тип:
Природна гума + пластични + метал стентови
Објектот Висина:
2cm
Специјални Функции:
Прозорец За Чистење
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Црна
Големина:
14 (350mm)