.

APHRODISIA Жешка Мода Женски Секс играчки со моќни Вибрации Порака секс долго се справи со секс електрични Секс играчки за жени

APHRODISIA Жешка Мода Женски Секс играчки со моќни Вибрации Порака секс долго се справи со секс електрични Секс играчки за жени

781.44
DEN 657.00 -16 %

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ Женски пол долга рачка батеријата напојува секс електрични вибратор Предмети Број 93001 розова Боја пурпурна Материјал Силикони Функцијата 10 моќни вибрации режими,флексибилни Сертификација CE SGS Цена Најдобра цена директно од фабрика MOQ да се Преговара
ПЛАЌАЊЕ
Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена во случај нарачката е невалиден. ПАКУВАЊЕ
1. Ние сме посветени на заштита на вашата приватност, без било чувствителни зборови како секс играчки или секс под носат се прикажани на пакување
2. Ние ги користиме еколошки и пакувања, плаќаат придонеси за зелена и заштита на животната средина. ИСПОРАКА
1. Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, USPS во САД, и двете може да се следат.
2. Експедитивни Услуги : Кина пост EMS, која е следена на веб на Кина Пост ЕМС.
3. Ве молиме да ги пополните вашиот точната адреса за испорака со контакт телефонски број и сл., особено Русија купувачот, ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
4. Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното
СЛУЧАЈ И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се отвори случај напушти или неутрални / негативни повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! ВРАЌАЊЕ
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
APHRODISIA
Големина:
L
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
A93001
Материјал:
Медицински Силикони
Тип:
Лежеше на
Сексуално Сугестивна:
No
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Секс Играчка:
Vibrators
Функција:
7 режим на вибрации
Батеријата:
1 АА Батерија
vibrators за жени:
vibrador
безбедност:
0% Phthalate,Без Лош Мирис
боја:
виолетова.Пинк
juguetes sexuales:
играчки за возрасни
еротски играчки:
brinquedos
Материјал:
Силиконски+ABS+Метален Позлата
секс машина мажи жени:
секс производи за жени оргазам келеш