.

Бесплатни Брза Испорака 7 Wired Видео Врата Телефон Контрола на Пристап на Врата Спогодба Систем Комплет наместен 2 монитори+1 камера со 2 копчиња

Бесплатни Брза Испорака 7 Wired Видео Врата Телефон Контрола на Пристап на Врата Спогодба Систем Комплет наместен 2 монитори+1 камера со 2 копчиња

8544.00
DEN 8117.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Врвен Квалитет на 7 Инчен Колор LCD Видео Врата Телефон Спогодба Систем Вратата Ослободување Отклучување на Врата Камера
Ние сме професионални производител на видео врата телефон.Висок Квалитет На Ветувањето!!!
Карактеристики : Ултра-тенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен.Допрете копчето дизајн. 7" TFT LCD екран со без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција. IR Камера со Визија Ноќ. Електрично заклучување-контролна функција. На дланка-бесплатни спогодба функција. Исклучете внатрешна спогодба функција. Следење на надворешната страна на вратата. 16 видови на врата прстени. Јачина на звук, светлина и контраст прилагодливи. Камерата може да бидат со висока дефиниција следи, спогодба, го отклучите, безжични контрола, код за отклучување., рака слободни, набљудувачите на разговорите да се следи Соодветна повеќето од електроника заклучување, со задоцнување отклучува функции Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет. Перформанси параметри : 1.префрлување напојување : AC220 V - 50 Hz DC15 V 5 A интегрирано напојување/или два одделни напојување, по желба. Корисниците можат да бидат опремени со батерија 2.машина на струјата : помалку од 800m A 3.

Главните карактеристики

Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
боја:
златна,бела
Камерата тип на Сензор:
ccd
Зона За Внесување:
Никој
Комплет За Конфигурација:
Од еден до Два видео doorphone
Тип:
Спогодба Систем
Агол На Гледање (°):
92
Врата:
Yes
моќност:
15V DC
Големина:
10*16*8CM
Материјал:
Метална врата машина
Број На Модел На:
SY813MC12
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
SYSD
Резолуција:
720TV
моќност:
110V-240V
Камерата:
ccd