.

DWZ 5pcs Нови T101AO Сложувалка Бришачи Сет Чисти се Сече Дрво Скролувајте Алатка за Сечење 1.5-15mm

DWZ 5pcs Нови T101AO Сложувалка Бришачи Сет Чисти се Сече Дрво Скролувајте Алатка за Сечење 1.5-15mm

143.52
DEN 136.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Спецификација :
Бренд нови
TPI : 20
Тип : T101 AO
Месо Тело : Т-Месо Тело
Материјал : HCS (Висок јаглероден челик)
Вкупна должина : околу. 76mm
Ефективна должина : околу. 56mm
Сечилото дебелина : прибл. 1.25 mm
Тип на Намалување на : Чисти се Сече
Сечење Капацитет : 1.5-15mm
Погоден Машински Материјали : Дрво
Пакет се вклучени :
5x сложувалка сечилото сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ! Наплата
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.

Главните карактеристики

Бренд Име:
DWZ
Сечилото Тип:
Убодни Видов Ножеви
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Број На Модел На:
D655841587441
Големина:
Total Length 100mm
Сечилото Материјал:
Други
Број на Компјутери:
5 компјутери