.

FOREADA Вистински Кожени Чевли Жените Сандали, Сандали на Платформа на Платформа Оптоварување Потпетици Цвет Партија Чевли Вистинска Кожа Високи Потпетици

FOREADA Вистински Кожени Чевли Жените Сандали, Сандали на Платформа на Платформа Оптоварување Потпетици Цвет Партија Чевли Вистинска Кожа Високи Потпетици

4152.48
DEN 2160.00 -48 %

Пристапност
Во достапна форма


Можете да го видите вистинското чевли видео на Компјутер
FOREADA Вистински Кожени Чевли Жените Сандали, Сандали на Платформа на Платформа Оптоварување Потпетици Цвет Партија Чевли Вистинска Кожа Високи Потпетици
Опис На Производот
Пета висина : околу 11 cm
Горниот материјал : кравја Кожа
Пета : платформа оптоварување високи потпетици
Големината на табелата
Големината забелешки :
• Ако не можете да знаете како да се избере големината, ве молам оставете ме порака колку сантиметри на ногата должина и со.
• Ако вашата нога е малку пошироко ве молиме љубезно ве молиме да изберете една големина поголема.
За трофеи
1.Кравја кожа материјал ,мода ѕиркаат пети.
2.Удобно и висок квалитет на insole, тока за на рака.
3.Werable платформа оптоварување високи потпетици.
Можеби Ќе Сакате

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Број На Модел На:
2017 чевли 76
Шаблон Тип:
Флорални
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Моден Елемент:
Appliques
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
FOREADA
Insole Материјал:
pigskin
Пета Тип:
Оптоварување
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
НИ Големина:
4 5 6 6.5 7.5 8.5
Големина:
34 35 36 37 38 39
Чевли:
Чевли Жените Сандали
Пета:
Платформа Оптоварување Потпетици
Пета Висина:
11cm
Сезоната:
Лето Есен Пролет
боја:
Бела кајсија
Функција:
вистински кожени чевли
Функција 1:
Zapatos
карактеристика 2:
Chaussure Femme