.

Dijigirls Жените сандали на платформа високи потпетици мода Sequins дами чевли секси свадба партија на жените чевли со висока пета

Dijigirls Жените сандали на платформа високи потпетици мода Sequins дами чевли секси свадба партија на жените чевли со висока пета

1436.64
DEN 1221.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Како да се изберете чевли големина ???
22 cm = ЕВРА 34 = НАС 3.5 =велика британија 2
22.5 cm = 35 ЕВРА = НАС 4 =велика британија 2.5
23.0 cm = ЕВРА 36 = НАС 5 =велика британија 3.5
23.5 cm = ЕВРА 37 = НАС 6 =4 велика британија
24.0 cm = ЕВРА 38 = НАС 7 =5 велика британија
24.5 cm = ЕВРА 39 = НАС, 8 =велика британија 6
25.0 cm = ЕВРА 40 = НАС 9 =велика британија 6.5
Беа 25,5 cm = ЕВРА 41 = НАС 10 =велика британија 7.5
26.0 cm = ЕВРА 42 = НАС 11 =велика британија 8

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Бренд Име:
DiJiGirls
Број На Модел На:
QF 9827-10
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Outsole Материјал:
TPR
Моден Елемент:
bling
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши