.

сина Вистински овци кожа кожа како суровина за рачна ташна

сина Вистински овци кожа кожа како суровина за рачна ташна

1728.00
DEN 1642.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е природата овци кожа кожа. не секое парче е точно во истата форма,брчки,лузни и дупка е неизбежен, ве молиме underestand. Големина : 8-12square нозе/еез( 1 SF=30.48 CM*30.48 CM квадратни) Дебелина : 0.6 mm-0.8 mm Тежина : 0.3 KG/еез за Употреба : чанта/чевли/DIY кожа accessaries

Главните карактеристики

Употреба:
Појас,Мебел,Чанта,Троседот
Бренд Име:
BENSLTHER
Материјал:
Овци Кожа
Тип:
Жито
Дебелина:
0.6 mm-0.8 mm
Број На Модел На:
овци-08
Шема:
Заврши
Големина:
8-12SF