.

Сива 6mm*15 милиони АТВ Крик Линија,Off Road Јаже,Синтетички Крик Јаже 6mm,Плазма Крик Кабел

Сива 6mm*15 милиони АТВ Крик Линија,Off Road Јаже,Синтетички Крик Јаже 6mm,Плазма Крик Кабел

DEN 1176.00

Пристапност
Во достапна форма

Сива 6mm*15 милиони АТВ Крик Линија,Off Road Јаже,Синтетички Крик Јаже 6mm,Плазма Крик Кабел
1)Материјал : UHMWPE
2)Големина : 6mm*15 милиони
3)Јаже дела : едниот крај напрсток,на другиот крај е топлина печат
4)Боја : сива
5)сила : 6500lbs
6)пакување : 1*крик Јаже
7)ние брод што обично за неколку дена.ве молиме имајте во предвид тоа, ако може да почека.
8)за плаќање,ние, исто така, прифаќа paypal,western union.
9)Ако сте интерес препродава на нашите производи,ве молиме да ни остават порака,ние ќе ви ги даде wholesell цена.
10)имаме доверба за нашиот производ,ние веруваме дека тоа е пријатно изненадување ако се купи од нас.
11)Обично ние сите имаат акции,па може да брод во некои денови.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Влечење Јажиња
Име На Модел:
6mm
Објектот Тежина:
0.38kg
Материјал Тип:
uhmwpe,спектри
Објектот Должина:
15m
Бренд Име:
ЛИЦЕТО НАПРЕД СОНЦЕТО