.

Автомобил Авто Сонцето Стакло Клип Носителот За Читање Очила Очила За Сонце Eyeglass Картичка

Автомобил Авто Сонцето Стакло Клип Носителот За Читање Очила Очила За Сонце Eyeglass Картичка

60.48
DEN 51.00 -16 %

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Се користи за да клип очила за сонце во автомобил, да се спречи носењето на очила за сонце поради судир
Високо квалитетен материјал е стабилна и издржливи, исто така, може да клип некои картички и приходи
Мини изглед може да биде простор за заштеда на енергија, лесно да го инсталирате, исто клип тоа на сонцето стакло на автомобили
Спецификации :
Предмет Тип : Сет За Во Автомобил Очила Клип
Функција : Клипот, Заштита
Погоден Повод : Автомобил На Сонце Стакло
Погоден Стакло Тип : Универзална
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Големина : 7.5x2.5x2.8cm (Dxšxv)
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Автомобил Очила Клип
1 A20598

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Огледала
Објектот Тежина:
20g
Специјални Функции:
Автомобил Очила Клип
Објектот Висина:
2.5cm
Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
2.8cm
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
Тирол
Објектот Должина:
7.5cm