.

lsrtw2017 автомобил стил автомобил табла се пропустливи скратува за toyota е корола 2013 2014 2015 2017 2018 E170

lsrtw2017 автомобил стил автомобил табла се пропустливи скратува за toyota е корола 2013 2014 2015 2017 2018 E170

768.00
DEN 691.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Бренд Име:
lsrtw2017
Година:
2013-2018
Име На Модел:
Автомобил Стил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Други
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси