.

ABAIWAI Автомобил клима Штекер Налепници За Nissan Qashqai Измена Авто Трим Автомобилската Материјали 2014 2015 2017 4pcs

ABAIWAI Автомобил клима Штекер Налепници За Nissan Qashqai Измена Авто Трим Автомобилската Материјали 2014 2015 2017 4pcs

1344.00
DEN 1048.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


Внимание : Почитувани купувачот : Вие треба да го напишете вашиот автомобил модел и модел година, во цел порака!! Fitment :
Одговара за Nissan Qashqai 2014-2017
Состојба : Нова
Пакетот Вклучува : 4pcs штекер налепници ( w/ 3М селотејп)
Материјал : ABS Хром ,3 M Лепило
Производ Тежина : 0.12 kg
Функција :
Висок Степен на ABS Chrome со Професионална Обработка
Строги Фабрика КК Тест, Доверливи Квалитетот завршна Површина
100% Времето Доказ, Никогаш нема да Исчезнат Под Било Ригорозни Состојба(снег и сл.)
Кликнете најдете повеќе во нашата продавница
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Должина:
12cm
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
за nissan qashqai
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
ABAIWAI
Објектот Ширина:
5cm
Година:
2014 2015 2016 2017
Објектот Висина:
2cm