.

Високо Еластична Работи маици Мажите Есен Долг Ракав Спорт Кошула Комбинација Дише Плус Големина База Слој Undershirts

Високо Еластична Работи маици Мажите Есен Долг Ракав Спорт Кошула Комбинација Дише Плус Големина База Слој Undershirts

902.40
DEN 857.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

боја:
Бела
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сезоната:
Пролет,Есен
Бренд Име:
Jocelyn Katrina
Материјал:
Полиестер