.

Adsmoney Мажите Полиестер Брз Сува маици Дише Работи Спорт Фитнес Кошула Врвот Wicking Кошарка, Велосипедизам кошула

Adsmoney Мажите Полиестер Брз Сува маици Дише Работи Спорт Фитнес Кошула Врвот Wicking Кошарка, Велосипедизам кошула

910.08
DEN 591.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма

Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме обрнете внимание на големината,ние мерење на облека големина од нашата страна, грешка е околу 2-3cm(1cm=0.39 инчен).Облеката е големина се помали од обично,ве молиме проверете ја оваа продавница е големината info!!!
2. Оваа облека големина на информации е само за референца.Контактирајте со нас, ако имате било какви прашања пред да се нареди.
3. Ве молиме проверете ги вашите пакет од вашиот локален поштата ако сè уште не прими, ако не, контактирајте со нас.
Овој Производ е поддршка за обичај,Ако сакате да Обичај,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде сопствен цена и дизајн цртање! Големина на табелата :
Детали Покажуваат :
Топло прашува :
1. Ние ќе брод на предмети во врска со 3-7 дена по плаќањето е завршено.· Ние ќе ви испратиме пакет од страна на Али изразат стандард превозот слободни.( Некои земји не бесплатен превозот).
2.Ние исто така, обезбеди експрес сервис (EMS), ќе мора да го плати превозот цена.
3. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, XXS
Бренд Име:
adsmoney
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Сезоната:
Лето,Зима,Пролет
Пол:
Мажи
Материјал:
Полиестер
Модел:
R21-1
Јака Тип:
круг вратот и јаката
Шаблон Тип:
Полна Боја
Стил:
Фитнес
Карактеристики:
Анти-Pilling,Анти-Навремено,Анти-смалуваат,Дише,Брз Сува
Спорт Тип:
Трчање,Џогирање,Теретана,Фитнес,Execrise,Велосипедизам,Отворено Спорт
Is_customized:
Yes,please contact us
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Затворање Тип:
Pullover
Ткаенина Тип:
Плетени