.

12X6X1.5m Гумени Вода Одбојка Областа воден Парк Опрема Отворено Гумени Спорт Суд Одбојка стојат

12X6X1.5m Гумени Вода Одбојка Областа воден Парк Опрема Отворено Гумени Спорт Суд Одбојка стојат

28224.00
DEN 26813.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Детали за производот на надувување отскокнување куќа : Бренд Joyinflatable Големина
12 X6 X1.5 M Тежина
52 Kg за Одбојка Поле и 3kg за воздушна пумпа големина на Пакување јачина 65*60*60см за Одбојка Поле и 25*19*35cm за воздушна пумпа . Боја исто како слика или по барање на Сопствени desigh Достапни Meterial ПЛАТОН ПВЦ церада 0.55 mm дебелина,ја исполнува EN71,ASTMcertification, УВ заштита на Воздушниот компресор 220-240 V за CE и 110-120 V за УЛ Додатоци Воздушен компресор,поправка на тоа,земјата ноктите,песок и кеси. Рок на плаќање 50% депозит,fullfill билансот по завршувањето на производство. Време на испорака 7-9days по уплатата приемот на Превозот Што се предвидени еден-стоп услуга,може да организира превозот по море, со авион или од експрес,во зависност од вашата потреба.

Главните карактеристики

Бренд Име:
joyinflatable
категорија:
Одбојка На Плажа
Тип:
Одбојка Стојат