.

15.5 cm Тибетската Бакар Будизмот Пеење Сад За Медитација и Исцелување Занает Подарок

15.5 cm Тибетската Бакар Будизмот Пеење Сад За Медитација и Исцелување Занает Подарок

1560.00
DEN 1482.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


15.5 cm Тибетската Бакар Будизмот Пеење Сад За Медитација и Исцелување Занает Подарок
Можеме да понудиме 8cm-15.5 cm
Спецификација 1. Сад материјал : Месинг
2. Големина од 8cm да 15.5 cm
Функција
2. 8cm Тибетската Бакар Будизмот Пеење Сад За Медитација и Исцелување Занает Подарок.
големина/cm
H/cm
W/g
калибар : 8cm
5
175
калибар : 8.5 cm
5.5
200
калибар : 9.5 cm
6
310
калибар : 11cm
7
420
калибар : 12cm
8
610
калибар : 13cm
8
700
калибар : 15.5 cm
9
1050
3. Пеење на сад додаток : Рака зачукуваше е слободен,Перница е $5/парче.
Примена
Така und терапија и медитација
Лекување
Чакра усогласување и вкупно чистење
Пренесување на енергија
Energising Физички и Енергичен Тела
Одговараат на народот
Звук Терапевти, Масажа Лекари, Доктори, Chiropractors, Реики Лекари, Музичари, Пејачи, Глас Тренери, Медитација Наставниците и Енергија работници ги избереме нашите чинии кога тие сакаат најдобар квалитет на звукот, разговори и услуги на клиентите за своите практики, клиенти и сопствена репутација.
Пакување и Испорака
1.пластични воздушна перница филм
2.пена материјал
3.хартија, картон
4.дрвени случај
5.испораката од страна на превозот, или Изрази ,како што се ЕМС/DHL/ТНТ/UPS/ФЕДЕКС/DPEX.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
huamei-001
Бренд Име:
Магнетно
Дијаметар (cm):
20-30cm
Тежина (КГ):
1.05
Име на производ:
Тибетската пеење на сад
Материјал:
Дувачкиот
Достапни големина:
15.5 cm
Тема:
Маскота
додаток:
Рака зачукуваше
боја:
Злато
Функција:
Висок квалитет