.

НАЈДОБРИ ТУРБО ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ ACTUATOR турбополнач Вентил G-34 G34 G-034 G034 752406 6NW009206 6NW-009-206 6NW 009 206

НАЈДОБРИ ТУРБО ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ ACTUATOR турбополнач Вентил G-34 G34 G-034 G034 752406 6NW009206 6NW-009-206 6NW 009 206

7785.12
DEN 7084.00 -9 %

Пристапност
Во достапна форма


НАЈДОБРИ ТУРБО ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ ACTUATOR Електронски Вентил G-034 G34 G034 G-34 752406 6 NW009206 6 NW 009 206 6 NW-009-206 Турбо Actuator M odel : Г-034 G34 G034 G-34 Дел Број : 752406 ОЕМ Број : 6 NW009206 6 NW-00-9206 6 NW00-9206
*****************************************************************************************************************************
6 NW009206 752406 имаат многу видови.
така треба проверете
G-33 752406 6 NW009206; G-34 752406 6 NW009206; G-42 752406 6 NW009206; G-48 752406 6 NW009206;
вака :
*****************************************************************************************************************************
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето.
•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Автомобил Производител:
Универзална
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Објектот Тежина:
1kg
Модел Година:
1995-
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Име На Модел:
G34 G034 G-34 752406 6NW009206 6NW-009-206 ТУРБО Електронски ACTUATOR
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Frequence Опсег:
. G-034 G-34 G34 G-034 G034 752406 6NW009206
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Висина:
25inch
Поставување на Возило:
Пред ТУРБО ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ ACTUATOR Електронски Вентил
Објектот Должина:
25inch
Точка име:
ТУРБО ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ ACTUATOR Електронски Вентил
Модел:
G-34 G34 G-034 G034
Дел Број:
752406 6NW009206
Дел Број .:
6NW-009-206 6NW 009 206
Гаранција:
12 месеци