.

ЗА Фолксваген ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ Mk3 VR6 95-98 siliocne црево колекции

ЗА Фолксваген ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ Mk3 VR6 95-98 siliocne црево колекции

DEN 4200.00

Пристапност
Во достапна форма


1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска
2.Засилен слоеви : 3/4/5 Ply Полиестер
3. Дебелина на ѕид : 4.5 мм /5 mm /6mm+-0.2
4.Притисок опсег : 0.3 - 0.9 MPa
5.Отпорност на температура : -40°C до 260°C
ВАЖНО : ве Молиме оставете бојата што сакате за имајте на ум кога ќе го купите
Инаку ние ќе ја испрати на бои од страна на случаен избор
ВНИМАНИЕ : ве Молам оставете бојата што сакате за имајте на ум кога ќе го купите
Инаку ние ќе ја испрати на бои од страна на случаен избор
Ако имате свој идеи на производ и цена , дозволете ми да знам , нашата крајна цел е да се постигне win-win ситуација
ЗАБЕЛЕШКА : БОЈА МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВААТ ВРЗ ОСНОВА НА СЕРИЈА НА ПРОИЗВОДСТВО
СИТЕ ПРОДАЖБАТА СЕ ВО ФИНАЛЕТО! ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА ОДГОВАРА НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПРЕД КУПУВАЊЕ.

Опис На Производот :
Нашата продавница има на светот повеќето заврши силиконски црева апликација,ако не се најде во продавницата , можете да најдете на ОЕМ црево и mail за да ни сама со спецификации и modeld,ние ќе бидат прилагодени според вашите потреби и барања ,по завршени слободни samaple ќе бидат испратени на вас.
АКЦИИ ГОЛЕМИНА
ПРОИЗВОД ПРОТОК
Сегашниот Производ Линија на силиконски црева :
1.Силиконски Директно Црево (1000mm)
2.

Главните карактеристики

боја:
3ply, 4ply, 5ply
Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Име На Модел:
cah036
Специјални Функции:
0000
Материјал Тип:
SI
Објектот Должина:
00cm
Објектот Висина:
00cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
00cm
Објектот Тежина:
00kg
Frequence Опсег:
0000
боја:
црвена,сина,црна или прилагодени
Тип:
силиконски црева