.

За Kia Sorento 2015-2017 12V Доведоа Автомобил Rearview Паркинг Камера CCD Ноќ Визија ackup Rear View Camera Водоотпорен Додатоци

За Kia Sorento 2015-2017 12V Доведоа Автомобил Rearview Паркинг Камера CCD Ноќ Визија ackup Rear View Camera Водоотпорен Додатоци

634.56
DEN 527.00 -17 %

Пристапност
Во достапна форма


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : За Sorento 2015 2016 2017
Опис :
Карактеристики :
Користење на увезената чип, high-definition слика боја, повеќе живописни.безбеден паркинг.
Вграден-во обратна заповед, пречка растојание е јасно на прв поглед.
Дигитални фотографски чип обработка, ноќно ефект е очигледна.
Мулти-слој водоотпорен дизајн, навистина голем притисок за перење и впива водоотпорен.
Инсталиран на задниот дел на справи и табличка светилка.
Поврзување на видео кабел за да автомобил монитор, поврзете моќ кабел за да авто опашка светилка за напојување. Кога наназад, обратен автоматски мониторинг систем започна да функционира, јасно може да се види статусот зад автомобилот.
Спецификација :
Тип Rearview Камера Материјал Пластични Количество 1pcs Објект Боја Како што е прикажано на Сликата CCD Сензор ТВ Систем NTSC/PAL 768 Резолуција(H)×494(V) Пиксели, Хоризонтална Резолуција 480 TVL LED Кол 4 Водоотпорен Класа IP67 Автоматски Баланс на Белата боја Да Автоматско Осветлување Надомест Yes S/N Сооднос ≥48d B Оперативен Моќ DC 12 V ± 20% Оперативни Температура -20°C~ 75°C, RH95% Макс Складирање Температура -30°C ~ 75°C, RH95% Макс Видео Кабел Должина 6m / 19.7 ft Моќ Кабел Должина 1.

Главните карактеристики

Бренд Име:
canmazon
Алармот Тип:
Додатоци
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Школка Материјал:
Пластични
Должина на Видео Кабел:
6M
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
шифра број:
122221
Функција:
rear view camera
Автомобил Направи:
Паркинг За Помош На Rear View Camera
Работен напон:
12V Rear View Camera
mage Сензор:
Обратна копија Rear View Camera
автомобил одговара:
За Sorento 2015 2016 2017