.

Паркинг помош Автомобил DVD GPS Пред Обратен Wifi Rear view Camera 170 степен Обратна HD CCD за автомобил безбедно паркинг помош

Паркинг помош Автомобил DVD GPS Пред Обратен Wifi Rear view Camera 170 степен Обратна HD CCD за автомобил безбедно паркинг помош

847.68
DEN 763.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


~ СТАБИЛЕН КВАЛИТЕТ+ ДОБАР и Професионална услуга~
Универзална HDCCD Автомобил Пред + Задни Видите Обратна Камера за автомобил безбедно Паркинг Помош на следење DVD Со паркинг линија
Wifi функција е опција со екстра пари, ако треба .
Благодарение Забелешка
shinning точка :
се работи за напред/назад видите
со паркинг линија/ без паркинг линија
Целосен сет = автомобил камера+кабел +боја кутија
стандард работа : за назад приказ +паркинг линија
ако треба за : пред +без паркинг линија ве молиме видете подолу фото (да се намали бела / сина)
НЕКОЈ ТИП
Б ТИП
~ Благодарам на вашето драгоцено време ~
И посакуваме да биде Среќен шопинг
&ПЛАЌАЊЕ&
1. ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
2. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
& ПРЕВОЗОТ и
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 работни дена.
2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4.

Главните карактеристики

Напон:
12V
Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
JMANEYES
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Школка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
целосен сет:
камерата+видео кабел+power кабел+боја кутија