.

EEMRKE За Daewoo Tacuma од 2004 до 2007 година Lanos 2000-2003 Vida CCD Автомобил Задните Видите Песни Камера Со Динамичен Водство Траекторијата NTSC

EEMRKE За Daewoo Tacuma од 2004 до 2007 година Lanos 2000-2003 Vida CCD Автомобил Задните Видите Песни Камера Со Динамичен Водство Траекторијата NTSC

2376.00
DEN 1996.00 -16 %

Пристапност
Во достапна форма

Почитувани купувачот,ќе можеше да го види песни камера за видео, на следниве линкови, cloud.video.taobao.com/play/u/2575896347/p/1/e/6/t/1/35226514.mp4 cloud.video.taobao.com/play/u/2575896347/p/1/e/2/t/1/35226514.m3u8
ee Mrke ® Интелигентни Динамичен Паркинг Линија Заден Поглед Наназад Песни Камера За Daewoo Tacuma (KLAU2004) мини-комбе од 2004 до 2007 година За Daewoo Lanos (KLAT2000) 2000-2003 За Daewoo Vida 2012 - HD CCD Ноќ Визија Smart Поддршка Песни Систем Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична Патека NTSC Тип со РКА Конектор Видео Кабел Имајте предвид// : ТРАЕКТОРИЈА КАМЕРА НЕ ПОДДРЖУВА "DVR видео камера', "ЕЛЕКТРОНСКИ КУЧИЊА РАДАР" Ако Инсталирате Камерата за Прв Пат. Тоа е ВИСОКО ПРЕПОРАЧЛИВО да се Провери Големината на Камерата Првиот и да се Направи Споредба со Вашиот Автомобил Табличка Светилка Случај Камера Песна Принцип : Вграден жиро сензор Авто-уреди со покажувач на телото насока, се Генерираат динамички песна на сликата мапата. Кога возилото се движи,паркинг линија ќе работат. - Не треба патот кутија, не треба ДА/OBO интерфејси, камера вградена во обратен оска модул. - Увезени CCD чипови, слика јасност, стабилност, добра ноќ визија - 170 супер широк агол леќа, водоотпорен, прашина-доказ, анти-магла, шок-доказ Спецификација : • Поддржува само NTSC • Слика Сензор : 1/3 CCD PC3089 • Ефективни Пиксели : NTSC 860(H)x576(V) • Хоризонтална Резолуција : 580 TVLine • Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F =1.2 (OLux со IR за) • Ноќ Визија : 5-10 метри • Леќа : 1.

Главните карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
eeMrke
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Компатибилен Автомобил Модел 1:
За Daewoo Tacuma (KLAU2004) мини-комбе од 2004 до 2007 година
Компатибилен Автомобил Модел 2:
За Daewoo Lanos (KLAT2000) 2000-2003
Компатибилен Автомобил Модел 3:
За Daewoo Vida 2012-