.

Гумени Врата Застанува Алуминиум Вратата Затка Дрво Врата Носителот Тоалет Стаклена Врата Скриени Doorstop Оков За Мебел L15

Гумени Врата Застанува Алуминиум Вратата Затка Дрво Врата Носителот Тоалет Стаклена Врата Скриени Doorstop Оков За Мебел L15

145.92
DEN 136.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
Изработени од гума и алуминиумски легури, квалитетни и издржливи
Не треба да се вежба, лесно да го инсталирате на дрвени или керамички кат
За : дневна соба, спална соба и купатило, итн.
Спецификации :
Материјал : Алуминиум Легура+Гума
Боја : Сребро+Црна
Големина : Прибл. 30x30x27mm/1.18x1.18x1.06"
Количина : 1 Компјутер+1 Завртки
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Вратата Затка
1 x Завртка

Главните карактеристики

Тип:
Вратата Се Стопира
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
1AA200081