.

10 компјутери Кабинет Latch Вратата Фиока Притисни за Да го Отворите Систем Амортизерите Бафер го Фати L15

10 компјутери Кабинет Latch Вратата Фиока Притисни за Да го Отворите Систем Амортизерите Бафер го Фати L15

433.92
DEN 404.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
Притисни за да го отворите систем,може да се користи во кабинетот, фиока и, исто така, друг мебел, навистина го замени рачка, needn не планината се справи со повторно.
Оваа притисни за да го отворите систем се направи вратата се затвори тивко и сосема и имаше Носат-отпор гумена заптивка. Enhanced стил мека блиску бафер.
Како овој зглоб работа :
Можете да го отворите и затворите вратата само со туркање, не треба повлекува повеќе, тоа може да се направи вашата кујна, спална соба и дневна соба изгледа повеќе среди и удобно, тоа е секогаш нарекува фати систем или ZM-WA.
Можете да го инсталирате на дното на кабинетот невидливи однадвор, само поправи заградата прв и вметнете клипот цевка.
Спецификации :
Материјал : Пластични+Метал
Боја : Сива
Заградата Должина : 78mm/3.07"
Вкупна Должина : 122mm/4.8"
Количина : 10 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакет Содржина :
10 x Притисни за Да го Отворите Систем Амортизерите
.

Главните карактеристики

Тип:
Вратата Се Стопира
Број На Модел На:
1AA200079
Бренд Име:
OOTDTY