.

Camshaft CAM Позиција Сензор CPS За Рено TWINGO СЦЕНСКО II THALIA јас ПРАВЕЦ на MASCOTT 1.6 РС 1.5 dCi 8200285798 8200033686

Camshaft CAM Позиција Сензор CPS За Рено TWINGO СЦЕНСКО II THALIA јас ПРАВЕЦ на MASCOTT 1.6 РС 1.5 dCi 8200285798 8200033686

744.00
DEN 618.00 -17 %

Пристапност
Во достапна форма


Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Пластика
Состојба За : -акции, Бренд-нови, не се Користи, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Примена : За "Рено" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16 V (KR0 E) 02.2008- 58 78 1149 За "Рено" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 d Ci 08.2010- 65 88 1461 За "Рено" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 d Ci 02.2010- 48 65 1461 За "Рено" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 d Ci (KR0 F) 02.2008- 63 86 1461 За "Рено" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 d Ci (KR0 G) 02.2008- 50 68 1461 За "Рено" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 d Ci (KR0 H) 02.2008- 78 106 1461 За "Рено" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 d Ci (KR1 C, KR1 N) 02.2008- 76 103 1461 За "Рено" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.6 16 V (KR0 B) 02.2008- 82 112 1598 За "Рено" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.6 16 V (KR0 B) 02.2008- 82 112 1598 За "Рено" CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.6 16 V (KR10) 11.2008- 94 128 1598 За "Рено" CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 d Ci 06.2001-12.2006 42 57 1461 За "Рено" CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 d Ci 01.2004- 74 100 1461 За "Рено" CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 d Ci (B/CB07) 06.2001- 48 65 1461 За "Рено" CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 d Ci (B/CB07) 06.2001- 48 65 1461 За "Рено" CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 d Ci (B/CB08) 06.2001- 60 82 1461 За "Рено" CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 d Ci (B/CB3 M) 06.2005- 47 64 1461 За "Рено" CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 d Ci (B/CB3 N) 02.2007- 62 84 1461 За "Рено" CLIO II Кутија (SB0/1/2_) 1.

Главните карактеристики

Чувствителност:
8200681385 215912874 255003 281528154 V09-10 CS-E054 9.0348 2376000QAD
Осветленост Дел Број:
4432892 93198004 4421645 93179803 95507625 4415077 453468 23731-00Q0A
Материјал:
Пластични
Hysteresis:
3320084A10 3322084A00 33220-84A10-000 3322084A00000 33220-84A00-000
линеарна:
CPS Camshaft Позиција Сензор
Сместување:
Camshaft
Мерен Опсег:
Camshaft Позиција Сензор
Производителот Дел Број:
7701058077 8200285798 8200454170 8200567414 8200033686 23731-00Q0C
Тип:
Магнетна Индукција
Резолуција:
23731BN701 23760000QAB 23760-00QAB 23731-BN701 22630-00QAG 550046
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Повторливост:
550046A 550046B 550046HQ
Бренд Име:
IVOK
Тип Име:
Сензор Вратило Позиција
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
Производителот Дел Број:
7701058077 8200285798 8200454170 8200567414 8200033686 23731-00Q0C
Осветленост Дел Број:
4432892 93198004 4421645 93179803 95507625 4415077 453468 23731-00Q0A
Другиот Дел Број 1:
8200681385 215912874 255003 281528154 V09-10 CS-E054 9.0348 2376000QAD
Другиот Дел Број 2:
23731BN701 23760000QAB 23760-00QAB 23731-BN701 22630-00QAG 550046
Другиот Дел Број 3:
3320084A10 3322084A00 33220-84A10-000 3322084A00000 33220-84A00-000
Другиот Дел Број 4:
550046A 550046B 550046HQ