.

17 Бои Мода Лак Врски За Мажи Bowtie Tuxedo Класичен Солидна Боја Свадба Партија Црвено Црна Бела Зелена Пеперутка Cravat Бренд

17 Бои Мода Лак Врски За Мажи Bowtie Tuxedo Класичен Солидна Боја Свадба Партија Црвено Црна Бела Зелена Пеперутка Cravat Бренд

61.44
DEN 58.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма

Лак Вратоврска димензии : должина 12 CM* ширина 6 CM (прирачник за грешка при мерење неизбежна) Пакување : едноставен OPP пластична кеса Материјал : полиестер свила Стил : вообичаена Шема : soild
Пакување : 0 PP торба за пакување (подарок кутија треба да се купат)!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
лак вратоврска
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
NINI РУСИ
Број На Модел На:
Долго 12cm ширина 6cm
Пол:
Мажи
Големина:
One Size
Материјал:
Полиестер