.

1pc Mayitr BAP300R C10-10x120-1T Алатка Носителот Здодевни Бар + APMT1135PDER Вметнете + Клуч За Струг Врти Алатки

1pc Mayitr BAP300R C10-10x120-1T Алатка Носителот Здодевни Бар + APMT1135PDER Вметнете + Клуч За Струг Врти Алатки

343.68
DEN 206.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


BI0002039
Спецификација :
Бренд нови
Модел : 300 RC10-10x120-1 T
Материјал : легиран челик
Месо тело Кол : прибл. 10мм
Вкупна должина : околу. 120mm
Боја : како на сликата покажува
Бојата на клуч ќе бидат испратени по случаен избор
Клуч : T8 Завртка : М2.5x6
Инсерти : APMT1135 PDER
На Ветер : Десна Рака
Пакет се вклучени :
1 x здодевни бар
1 x insert
1 x клуч
Answer : ___________________________ Note :
Отворите алатка случај внимателно за да се избегне повреда не допирајте облик на работ
Користете безбедно претпазливост како што се чувари и око за заштита пред да ја користите алатката
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Вртење Алатка
Обложување:
Други
Бренд Име:
Mayitr
Тврдост:
Висок
Употреба:
Други
Материјал:
Легиран челик