.

22mm Гума Види Бенд Ремени Мажите Мека Нуркање Црна Силикони Спорт Watchband Нараквици Метал Pin Тока зглоб види Додатоци

22mm Гума Види Бенд Ремени Мажите Мека Нуркање Црна Силикони Спорт Watchband Нараквици Метал Pin Тока зглоб види Додатоци

475.20
DEN 423.00 -11 %

Пристапност
Во достапна форма


22mm Гума Види Бенд Ремени Мажите Мека Нуркање Црна Силикони Спорт Watchband Нараквици Метал Pin Тока зглоб види Додатоци
Точка име : Watchband гума
Објектот Ширина : 22mm
Објектот Боја : Како на слики
Ве молиме мерка вашиот watchband ширина прв,А потоа го изберат правото ширина .Ви благодариме!
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испратиме ites со 3-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние doonot гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќ не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Повратна информација : 5 ѕвезди за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Главните карактеристики

Бендот Боја:
Црна
Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
МЕИ LI КИНГ
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
28mm
Затворач Тип:
не тока
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
за 165mm