.

22mm Најлон Види Бенд за Ulysse Nardin врвка за околу Рака Јамка Појас Пол Мажи Жени Црна, Кафена и Сива Виолетова Црвена + Пролет Бар

22mm Најлон Види Бенд за Ulysse Nardin врвка за околу Рака Јамка Појас Пол Мажи Жени Црна, Кафена и Сива Виолетова Црвена + Пролет Бар

714.24
DEN 714.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Модел : за Ulysse Nardin со Право се Види на Лицето (Класичен, Морски, Нуркачот, Навивач, Жад, Dual Време, итн.)
Црна
Браун
Сива
Црвена
Виолетова

Главните карактеристики

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
за Ulysse Nardin
Затворач Тип:
Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Бендот Материјал Тип:
Најлон