.

22mm Најлон Види Бенд за Векторска Луна / Меридијанска врвка за околу Рака Јамка Појас Пол Мажи Жени Црна, Кафена и Сива Виолетова Црвена + Игла

22mm Најлон Види Бенд за Векторска Луна / Меридијанска врвка за околу Рака Јамка Појас Пол Мажи Жени Црна, Кафена и Сива Виолетова Црвена + Игла

714.24
DEN 714.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Модел : за Векторска Луна / Меридијанска
Црна
Браун
Сива
Црвена
Виолетова

Главните карактеристики

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Број На Модел На:
за Векторска Луна / Меридијанска