.

22mm Најлон Види Бенд за АП Audemars Piguet врвка за околу Рака Јамка Појас Пол Мажи Жени Црна, Кафена и Сива Виолетова Црвена + Пролет Бар

22mm Најлон Види Бенд за АП Audemars Piguet врвка за околу Рака Јамка Појас Пол Мажи Жени Црна, Кафена и Сива Виолетова Црвена + Пролет Бар

906.24
DEN 906.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Модел : за АП Audemars Piguet (Жил Audemars / Millenary Серија)
Црна
Браун
Сива
Црвена
Виолетова

Главните карактеристики

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за АП Audemars Piguet
Бендот Материјал Тип:
Најлон