.

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 22mm за Samsung Галакси Опрема 2 R380 Нео R381 Живеат R382 врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна Сребро.

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 22mm за Samsung Галакси Опрема 2 R380 Нео R381 Живеат R382 врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна Сребро.

810.24
DEN 810.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Samsung Галакси Опрема 2 R380 Нео R381 Живеат R382
Црна
Сребро.
Подарок

Главните карактеристики

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
за Samsung Опрема 2 R380 / R381 / R382
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Затворач
Бендот Должина:
прилагодлив