.

Човекот Кожа за на рака 38mm 42mm Темно Кафена и зелена сива Замена види ремени Одговара За Apple Види кожа Види Бенд За iwatch

Човекот Кожа за на рака 38mm 42mm Темно Кафена и зелена сива Замена види ремени Одговара За Apple Види кожа Види Бенд За iwatch

959.52
DEN 796.00 -17 %

Пристапност
Во достапна форма

1.Ние сме професионални производител на watch ремени, одличен квалитет и прифатлива цена, ве молиме изберете нас, остатокот увери шопинг. 2. Нашите производи се направени во вид, реалната слика, не прават било какви промени. 3. Ние го избере платформа препорачува логистика, ефикасен, брз и безбеден, постојат логистика следење на информации. 4. да се избегне губење на стоката, како ќе се изгуби, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и мора да биде точно и специфични 5. ние би сакале да се изгради долгорочен деловен однос со вас, и високо ценети од кои можете да не контактирате за повеќе compititive цена.

Главните карактеристики

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
BS73
Бендот Должина:
20cm
Бренд Име:
GETALIA