.

Аквариум со Висока Моќ Грејач 300W/500W/800W/1000W Електронски PTC Греење род Auto Switch Off Без Вода Или Премногу Жешка

Аквариум со Висока Моќ Грејач 300W/500W/800W/1000W Електронски PTC Греење род Auto Switch Off Без Вода Или Премногу Жешка

2634.72
DEN 2503.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ : Потопна Грејач
Опис :
Модел : CN-777 300 W Големина на : 14*7*2.2 cm Жица должина : 240cm Watta : 300 W Фитинг за 100-200 L
Модел : CN-777 500 W Големина на : 14*7*2.2 cm Жица должина : 240cm Watta : 500w Фитинг за 200-300 L
Модел : CN-777 800 W Големина на : 18.5*7*2.2 cm Жица должина : 240cm Watta : 800w Фитинг за 300-450 L
Модел : CN-777 1000 W Големина на : 18.5*7*2.2 cm Жица должина : 240cm Watta : 1000w Фитинг за 450-650 L
Ако ви треба ЕУ адаптер,ве молиме забелешка на цел.ние ќе слободни еден за вас.
За големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 1-2cm грешка.Се надеваме на вашето разбирање!
За пакување :
Превозот :
1. Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост
2. Бесплатен превозот од Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Масовно стока
3. Потрошувачите наведувајќи шпедитери или да се преговара превозот методи
4.Време на испорака : 3-7 од Express; 7-15 од EMS,15-30 од Кина пост
Начин На Плаќање :
1. Плаќање : Western Union, Pay Pal,Alipay
2. MOQ : 1pcs
3. Пакет Информации : и 17,5 см*10см*9cm(во Зависност од вашите квантитет)
Зошто да го одберете нас?
1.Ние сме Специјализирани во Аквариум над 10 години и вистинска продавница во кина
2.Ние сме за Соработка со фабрика ,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга
3.

Главните карактеристики

боја:
Црна
Големина:
CN 777 300W, CN 777 500W, CN 777 800W, CN 777 1000W
Тип:
Риба
Напон:
220-240V
моќност:
500 W
Број На Модел На:
300W/500W/800W/100W
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Бренд Име:
hongyi
Температурата Опсег:
20-34 °C