.

Црна Воена Мотив Поставите Везени Закрпи за Облека Шие Железо на Облека Значка Печ Војска Appliques За Надолу јакна

Црна Воена Мотив Поставите Везени Закрпи за Облека Шие Железо на Облека Значка Печ Војска Appliques За Надолу јакна

11.04
DEN 9.00 -18 %

Пристапност
Во достапна форма


ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАС
Производ : печ Дизајн : Како на сликата покажува Количеството : 1piece Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Извезена
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Бренд Име:
OMZHIMO
Број На Модел На:
Закрпи
Стил:
Железо-На
Големина:
12sizes
biker parche:
Yes
печ воена:
Yes
рок печ:
Yes
applique фармерки:
Yes