.

10CS MOC3023 OPTOCOUPLER TRIAC-ОД 6-НАТОПИ НОВИ

10CS MOC3023 OPTOCOUPLER TRIAC-ОД 6-НАТОПИ НОВИ

DEN 66.72

Пристапност
Во достапна форма


10 КС MOC3023 OPTOCOUPLER TRIAC-ОД 6-НАТОПИ НОВИ

Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move