.

10PCS XL6019(XL6009) DC-DC напојување на модулот се зголеми модул чекор-up конвертор на напон Напонски регулатор XL6019 прилагодливи излез

10PCS XL6019(XL6009) DC-DC напојување на модулот се зголеми модул чекор-up конвертор на напон Напонски регулатор XL6019 прилагодливи излез

DEN 627.84

Пристапност
Во достапна форма

10 PCS DC-DC напојување на модулот се зголеми модул чекор-up конвертор на напон Напонски регулатор XL6019 прилагодливи излез

Главните карактеристики

Број На Модел На:
XL6019
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој