.

100pcs 4-pin НАТОПИ Тактилни Притисни Копче за Префрлање Такт се Префрлите 12X12X10mm НОВИ

100pcs 4-pin НАТОПИ Тактилни Притисни Копче за Префрлање Такт се Префрлите 12X12X10mm НОВИ

DEN 276.48

Пристапност
Во достапна форма


100pcs 4-pin НАТОПИ Тактилни Притисни Копче за Префрлање Такт се Префрлите 12 X12 X10mm НОВИ

Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move