.

10PCS Двојно страна Прототип PCB Конзервирани Универзална одбор 3x7 3*7cm

10PCS Двојно страна Прототип PCB Конзервирани Универзална одбор 3x7 3*7cm

DEN 115.20

Пристапност
Во достапна форма


10 PCS Двојно страна Прототип PCB Конзервирани Универзална одбор 3x7 3*7cm

Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move