.

2 парчиња Двојна USB Излез DC-DC Чекор Надолу Моќ Модул 9V/12V/24V/36V да 5V USB 3А

2 парчиња Двојна USB Излез DC-DC Чекор Надолу Моќ Модул 9V/12V/24V/36V да 5V USB 3А

DEN 143.52

Пристапност
Во достапна форма


Објект : Двоен USB излезен модул 3А Чекор Надолу
Текст : 6 V-40 V
Излез : 5 V / 3А (MAX)
Ефикасност : 92% (MAX)
Префрлување фреквенција : 150 KHZ
Работна температура : -40 Centigrade - + 85 Centigrade
Бебе Големина : L_59mm * W_21mm * H_17mm
Капацитет : Максимална излезна 3А
Предмет : мобилен струја, мобилни телефони, flat-панел напојува преку USB уреди 5 V
Пакетот вклучува :
2 ПАРЧИЊА НОВ Двоен USB Излез DC-DC Чекор Надолу Моќ Модул 9 V/12 V/24 V/36 V да 5 V USB 3А t9

Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move