.

IC нови оригинални V3040D ДА-252

IC нови оригинални V3040D ДА-252

1727.04
DEN 1520.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
MicroSoft Модел:
Kinect
Компатибилен:
Конзола За Игри
MicroSoft Модел:
Kinect