.

1 BUC Рамен Лента Кабел 26 pin 2.54 mm picth 200mm за Малина Пи GPIO Заглавие

1 BUC Рамен Лента Кабел 26 pin 2.54 mm picth 200mm за Малина Пи GPIO Заглавие

DEN 35.52

Пристапност
Во достапна форма

Рамен Лента Кабел 26-pin 2.54-picth 200mm 100% Сосема Нов Конектор : женски ИДЦ конектори Игли : 26 Теренот : 2.54 мм Должина : околу 200mm Идеален за поврзување RPi на друга апликација на одборот (како што се DVK511)

Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move