.

2 ПАРЧИЊА 74LS02 HD74LS02P НАТОПИ IC НОВИ

2 ПАРЧИЊА 74LS02 HD74LS02P НАТОПИ IC НОВИ

DEN 42.24

Пристапност
Во достапна форма


2 ПАРЧИЊА 74 LS02 HD74 LS02 P НАТОПИ IC НОВИ ДОБАР КВАЛИТЕТ

Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move